Witamy Państwa Serdecznie!

Bardzo nam miło, że odwiedzili Państwo nasz magiczny sklep karnawalowe.com.pl

Wiemy, jak ważna jest wiarygodność firmy, dlatego szczególnie zadbamy aby byli Państwo zadowoleni z dokonanych u nas zakupów i dziękujemy za okazane nam zaufanie. 


O nas

karnawalowe.com.pl to sklep stacjonarny i internetowy który działa samodzielnie od 2009 roku lecz doświadczenie i wiedza na temat tej branży właściciel zbierał przez kilka lat wcześniej pracując w hurtowni strojów i akcesoriów karnawałowych i tak obowiązkowa praca przerodziła się w pasję.

Już parę lat i pomagamy uczynić każdą imprezę wyjątkową aby pozytywne wrażenia na długo zapadły w pamięć.

Od kilku lat współpracujemy z wielona dostawcami dzięki czemu mamy bogaty wybór strojów, przebrań i artykułów na różne okazje począwszy od narodzin aż po 100 urodziny, imieniny, jubileusze, osiemnastki, wieczór panieński i kawalerski, wesela itd.

Posiadamy wiele kostiumów i dodatków na bale karnawałowe, Halloween, Jasełka a także stroje Mikołaja i wiele, wiele innych.

Realizujemy również zamówienia indywidualne i grupowe, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, im większe wyzwanie tym większa frajda i zaangażowanie.

Zapraszamy do współpracy agencje artystyczne, eventowe, firmy, przedszkola, szkoły jak również i osoby prywatne.

Adres sklepu stacjonarnego i do korespondencji:

karnawalowe.com.pl

Okopowa 47

01-059 Warszawa

karnawalowe@gmail.com

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Regulamin sklepu internetowego karnawalowe.com.pl

I. Informacje ogólne:

 1. Właścicielem sklepu internetowego karnawalowe.com.pl jest firma prowadząca działalność gospodarczą z siedzibą w Warszawie przy ulicy Blatona 6/69, NIP: 522-278-48-55, REGON 141658918

 2. Adres do korespondencji i sklep stacjonarny mieści się w Warszawie przy ul.Okopowej 47 01-059 Warszawa
 3. Wszystkie ceny podane w serwisie są wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki.

 4. Ceną wiążącą i ostateczną jest cena produktu podana na stronie sklepu internetowego w chwili składania zamówienia przez Klienta.

 5. Artykuły, informacje i zdjęcia publikowane na stronach sklepu mogą zawierać treści obrażające czyjeś uczucia religijne, etyczne bądź estetyczne. Treści te mają charakter wyłącznie rozrywkowy i nie przedstawiają faktycznych poglądów właściciela strony. 

II. Zamówienia:

 1. Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są poprzez formularz z koszykiem zakupów lub pod numerem telefonu: 515 313 330

 2. Opłata dla klienta za połączenie się z w/w nr telefonu nie może być wyższa niż opłata za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z pakietem taryfowym dostawcy usług, z którego korzysta konsument.

 3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

 4. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 13:00, w soboty oraz w niedziele i święta, rozpatrywane są w najbliższym dniu roboczym.

 5. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje na podane konto e-mail automatycznie generowany przez sklep list elektroniczny ze szczegółami zamówienia.

 6. Klient składając zamówienie, zawiera umowę sprzedaży zamawianych towarów ze sklepem internetowym.

 7. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, w przypadku gdy podane przez Kupującego dane w formularzu zakupu są niepełne, błędne lub wzbudzają wątpliwości co do ich prawdziwości.

 8. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się:

 • w przypadku zamówień płatnych za pobraniem - w chwili otrzymania zamówienia.

 • w przypadku zamówień płatnych przelewem - w chwili wpływu należności na konto firmy karnawalowe.com.pl

 1. Do każdego zamówionego produktu dołączany jest dokument sprzedaży, paragon lub faktura.

 2. Po dokonaniu zakupu, proszę wskazać jaki dokument Państwo wybierają czy to ma być paragon czy faktura.
 3. Od chwili złożenia zamówienia do chwili wystawienia faktury, klient ma prawo anulowania zamówienia lub zmiany danych zamówienia.

 4. Zmiany mogą dotyczyć: rezygnacji z całości zamówienia bądź jego części, a także zmiany w adresie dostawy zamówienia, bądź też zmiany danych na fakturze. W przypadku rezygnacji z zamówienia, jeżeli zapłata za towar została dokonana z góry, zwrot należności nastąpi w terminie 14 (czternaście) dni roboczych od dnia otrzymania rezygnacji klienta, na konto klienta, z którego płatność została dokonana.

 5. Anulowanie lub zmiany zamówienia należy zgłosić poprzez formularz kontaktowy, na maila karnawalowe@gmail.com lub telefonicznie pod numerem telefonu: 515 313 330.

 6. Od chwili wysłania towaru klient nie może anulować lub zmienić zamówienia.

III. Dostarczenie przesyłki:

 1. Zamówione towary mogą być odebrane osobiście w sklepie stacjonarnym przy ul.Srebrnej 16 w Warszawie lub są dostarczane do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej K-EX, Poczty Polskiej lub poprzez Paczkomaty.

 2. Wybrana przez Kupującego forma płatności kartą lub przelewem, przesyłka zostanie wysłana po zaksięgowaniu płatności na koncie Sprzedawcy.

 3. Jeśli Kupujący wybrał opcję płatności przy odbiorze, to w takim wypadku staramy się aby zamówienia dokonane do godziny 13:00 wysyłane były w ten sam dzień, o ile zamówiony towar znajduje się na miejcu w sklepie. W wyjątkowych sytuacjach przesyłka jest nadawana w późniejszym terminie o czym klient jest niezwłocznie informowany.

 4. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy.

 5. Sklep prowadzi również sprzedaż na miejscu więc stany magazynowe w każdej chwili mogą się zmienić.

 6. Koszt dostarczenia zamówionego towaru na terenie Polski od poniedziałku do piątku wynosi (niezależnie od liczby zamówionych produktów):

           Sposób Wysyłki:     Przewidywany czas                  dostawy: Całkowity koszt wysyłki
Przelew
Całkowity koszt wysyłki
Pobranie

             
     2 do 3 dni roboczych         18 zł         23 zł

                 
     3 do 5 dni roboczych          9 zł         15 zł


         
     3 do 5 dni roboczych   Priorytet 11zł


Ekonomiczny 9zł
        19 zł

IV. Reklamacje i zwroty:

FORMULARZ ZWROTNY

 1. Kupujący może zwrócić towar (odstąpić od umowy) w ciągu 14 (czternestu) dni kalendarzowych od daty odebrania towaru, składając pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz zwracając towar na adres Sprzedającego - karnawalowe.com.pl Srebrna 16 00-810 Warszawa

 2. W przypadku reklamacji Klient ma obowiązek zwrócić rzecz Sprzedającemu niezwłocznie, wraz z dowodem zakupu i wypełnionym formularzem zwrotnym.

 3.  FORMULARZ ZWROTNY 

 4. Jeśli okaże się, że Kupujący zwraca towar bez winy Sprzedającego, Sprzedający zastrzega sobie prawo odmowy pokrycia kosztów wysyłki.

 5. Jeśli wina leży po stronie Sprzedającego np. nieterminowa dostawa lub dotrze uszkodzony towar, to Sprzedający zwraca Klientowi dokonane przez niego płatności wraz z kosztami wysyłki, czyli cenę za zakupiony towar w wartości nominalnej oraz koszty przesyłki/dostawy towaru w wysokości najtańszego zwykłego sposobu dostarczania oferowanego przez Sprzedającego. Jeżeli klient wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Sprzedawca w takim wypadku nie musi zwracać różnicy.

 6. Zwrot jest możliwy tylko w przypadku gdy produkt nie był używany (pod pojęciem "używany" nie mamy na myśli przymiarki oraz sprawdzenia jakości produktu).

 7. Towar powinien zostać odesłany przez Kupującego w oryginalnym opakowaniu lub z przyczepioną metką.

 8. Sklep gwarantuje zwrot wszystkich dokonanych przez klienta płatności w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki lub dostarczenia przez klienta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Klient, chyba że Klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

 9. Klient ma prawo do założenia reklamacji. Reklamacja produktu może nastąpić z następujących powodów:

 • wady fabrycznej towaru (kiedy produkt jest niesprawny w momencie zakupu)

 • wady powstałej w wyniku dostawy (gdy opakowanie jest uszkodzone lub zerwane są taśmy zabezpieczające - warunkiem koniecznym przyjęcia tego typu reklamacji jest spisanie wraz z kurierem, protokołu reklamacyjnego)

 • nie nadaje się do celu, o którym kupujący poinformował sprzedawcę przy zawarciu umowy, a sprzedawca nie zgłosił zastrzeżenia co do takiego jej przeznaczenia

 • została wydana kupującemu w stanie niezupełnym

 1. Klient może złożyć oświadczenie: o obniżeniu ceny, o usunięciu wady, o wymianie rzeczy na wolną od wad albo o odstąpieniu od umowy.
 2. W ramach reklamacji Klient nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna.

 3. Sprzedawca może odmówić wykonania żądania kupującego, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową rzeczy wadliwej w sposób wybrany przez kupującego jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów.

 4. Do reklamowanego towaru zaleca się dołączenie paragonu/faktury i opis reklamacji.

 5. Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt firmy karnawalowe.com.pl nie będą przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

 6. Wszelkie płatności następują poprzez zapłatę sumy nominalnej wyrażonej w złotych polskich.

V. Postanowienia końcowe:

 1. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, a zwłaszcza Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. Nr 2014.827).

 2. Rejestrując się w sklepie internetowym klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych związanych z realizacja zamówień dokonywanych w sklepie internetowym. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia zrealizowanie zamówienia klienta przez sklep internetowy. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.

 3. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich. Zgodne z ww. ustawą, Klienci Sklepu internetowego mają prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia.

 4. Zbieranie danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie (tzw. ciasteczka)

Co to są pliki cookies?

Są to przede wszystkim pliki tekstowe, przechowywane w urządzeniach użytkowników przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika i odpowiednio wyświetlić stronę internetową dostosowaną do jego indywidualnych preferencji. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

Do czego używamy plików cookies?

Pliki cookies używane są w celu dostosowania zawartości stron internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych. Używane są również w celu tworzenia anonimowych, zagregowanych statystyk, które pomagają zrozumieć w jaki sposób użytkownik korzysta ze stron internetowych co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości, z wyłączeniem personalnej identyfikacji użytkownika.

Usuwanie plików cookies.

Standardowo przeglądarki internetowe domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu. Jednak takie ustawienie może zostać zmienione. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.

Jakich plików cookies używamy?

 • Stałe - pozostają na urządzeniu użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies albo do momentu ich ręcznego usunięcia przez użytkownika.
 • Sesyjne - pozostają na urządzeniu użytkownika, aż do wylogowania ze strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). Tego typu cookies nie stosujemy w ramach standardowo ustawianych cookies.
 • Analityczne - wykorzystywane przez zintegrowane serwisy, najczęściej np. Google Analytics, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.

 

Dlaczego my? 

Przez ponad 6 lat naszej działalności zyskaliśmy zaufanie setek tysięcy Klientów, a ich liczba ciągle rośnie. Zobacz dlaczego wybrali właśnie karnawalowe.com.pl

Twoją satysfakcja jest naszym priorytetem!

Od początku działalności najważniejsze było dla nas zadowolenie naszych Klientów, dzięki czemu cieszymy się świetnymi opiniami i nienaganną reputacją, które wyróżniają nas wśród konkurencji. Możemy pochwalić się setkami pozytywnych komentarzy na nasz temat za sprawą usatysfakcjonowanych Klientów.

Doceniamy także wierność naszych Klientów i specjalnie z myślą o nich uruchomiliśmy program KUPONY RABATOWE. Ty również możesz dołączyć do programu i już dziś zbierać prowizje od zakupów.


Accept

Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia dla Państwa usług na najwyższym poziomie, w tym celu aby dostosować się do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać zmiany w dowolnym czasie w ustawieniach dotyczących cookies.